Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tertius

    tag

    válasz oriic #88883 üzenetére

    SPOILEREKKEL, aki nem látta volna a STAR WARS FILMET

    Szerintem valamilyen szinten a Jacen - Jaina testvérpáros történetet fogják követni, mert bár persze nem merítenek közvetlenül az EU-ből, de azért jó ötletek vannak ám ott is. Ebből a párból Ben Solo már meg is van, a lánynak meg nem feltétlen kell a testvérének lenni, lehet független is. Bár ahogy Han Solo kezelte, ahogy feltűntek a semmiből Csubakkával (még említi is, igaz, más okra hivatkozva), ahogy rögtön állást ajánl neki . . szerintem mind Solo, mint Leia pontosan tudja, ki a lány, de éppen a Bennel történek miatt nem akarják, hogy ő bármi tudjon, saját maga és mindenki más védelmében.
    Ráadásként én kíváncsi lennék arra, hogy olyan apróságoknak, mint pl. fénykard-párbaj koreográfia, van-e valami hátsó jelentése. Pl. ahogy Rey fogta azt a kardot, nagyon hasonló volt az első formára (vagy az ötödikre?), amit Anakin, és a nagyon sokat kockáztató erő-használók kardoztak (meg a Császár is, btw). Ahogy Kyloval harcolt, nekem nagyon úgy tűnt, hogy szívesen kettévágná a fejét (és élvezné), így nem lepne meg, ha a következő részekben helyet cserélnének a sráccal, akinek szemlátomást nem nagyon meg a vadulás, akármennyire is elvette a papa a játékot. (Utóbbiban én magam sem hiszek, annyi idő nincs, hogy ezt hitelesen bemutassák).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák