Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz #54715584 #7452 üzenetére

    "Mindenesetre akkor is ragaszkodnék azon elképzelésemhez (összeesküvés elméletemhez ), hogy ha sokszor mondjuk valamire azt, hogy rossz, akkor az emberek elhiszik, ugyanúgy jellemző ez a jó dolgokra is, vagy rossz dologra, amit jónak állítunk be..."

    felre ne erts, az, hogy egy film (mint pl a dredd is minden jel szerint) megbukott, meg nem feltetlenul jelenti azt, hogy rossz (erre irtam is az elso bekezdesben, hogy mas okai is lehetnek es Viszlat is fejtegette a temat)
    errol - mivel meg nem lattam a filmet - nem is tudnek nyilatkozni

    szamokat amugy a box office mojo-rol szoktam hozni, es amig a filmipart ezek a szamok mozgatjak, imho nem lehet figyelmen kivul hagyni oket

    kotekedni pedig nyugodtan kotekedj, amig azt ervekkel teszed, mert nem ertesz egyet (mint tetted eddig is), nem pedig pusztan azert, hogy kotekedhess

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • Viszlát

    addikt

    válasz #54715584 #7452 üzenetére

    Igen, de nem azt állítom, hogy azért nem mennek el megnézni mert esetlegesen van egy ilyen párhuzam a szimbolikus tartalom és a valóság között. Tehát elmentek, csak nem tetszett nekik amit láttak és a következménye az, hogy a még a production cost felét sem sikerült összehozni, a marketing költségekről nem is beszélve.

    Félre ne érts, igazából fogalmam sincs arról, hogy tényleg van-e egy ilyen ellenérzés a háttérben, ez csak egy lehetséges ok. Viszont ha valóban ez vagy valami ehhez hasonló dolog áll a háttérben, annak van egy olyan nagyon kellemetlen hatása, hogy még óvatosabbak lesznek a készítők, ami nevetséges, hiszen ha egy vacak akciófilm esetén is már ilyen aggodalmak merülhetnek fel, akkor a jövő nagyon-nagyon sötét.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák