Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Viszlát #37022 üzenetére

    Azt, hogy buták poénból írtam.
    Igazad van, de részben azért, mert nekem is: az európai filmek nagyon mások számukra, az ázsiaiak meg végképp (Oldboy remake tavalyról egy nagyon jó példa, kiölték belőle amiért jó volt). Egyszerűen nincs rájuk kereslet, ezért egyik forgalmazó sem vállalja be, hogy bevigyék USA-ba. Egy konkrét példát tudok, a REC első része, ami ment kinn, ismerősöm ott élt és később mondta, hogy a kutyát sem érdekelte a film, kapásból feliratos filmre nem ülnek be! És akkor meg lehet nézni a Quarantine mennyit hozott, ami copy-paste a RECről.
    Más a mozikultúra ott, ezért a briteken kívül senki nem lát benne potenciált.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Huma

    addikt

    válasz Viszlát #37022 üzenetére

    Miért lenne butaság? Az amcsi nép jóval egyszerűbb és intoleránsabb a külföldi szokásokkal szemben mint a magyar. A saját kultúráján kívül nem nagyon fogad be semmit. Ez két dologra vezethető vissza. Az évtizedek óta ott zajló szándékos népbutításra és a hatalmas nemzeti büszkeségre ami azt sugallja nekik, hogy létezik az USA meg valami légypiszok (többi ország) körülötte.
    Találkoztam már nem egy amcsival, szóval nem a levegőbe beszélek.

    Nem hiszem egyébként, hogy bármiféle problémát jelentene x ezer moziban vetíteni egy filmet.

    Az amcsik egyébként kb így gondolkodnak:
    Feliratos film = művészfilm
    Külföldi film = művészfilm
    Francia film = meleg művészfilm

    Nem nagyon ismernek mást Hollywoodon kívül. De ez egyébként is nagyon jellemző rájuk. A saját hazájukon kívüli világról nagyon keveset tudnak, szinte nem is létezik számukra.
    Az általános amcsi műveltség kb ott ér véget, hogy Párizs Európa fővárosa.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák