Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Oliverda #361 üzenetére

    Spoiler!

    Én értem de ez az egész hülyeség. Az egész film ott lett elrontva, hogy a férfit a saját jövőbéli énje kergette a gépbe. Az időgépnél dolgozó ember is csak azért küldte vissza mert már megtörtént az utazás. Magyarán a jövő hat vissza a múltra ami teljesen logikátlan és marhaság.

    Ha mondjuk a férfit valaki más kergeti bele a gépbe, vagy csak valahogy beleesik magától és ezért kerül vissza a múltba akkor teljesen rendben lett volna a film ezen része. Csak hát így nagyságrendekkel csökkent volna a film élvezeti faktora mivel nem saját magát üldözi.
    Sajnos egy alapvető logikai bakival küzd a film. Sőt arra épül az egész. Ha ezt kegyesen figyelmen kívül hagyom, akkor jó film. Ha viszont nem, akkor csak egy a félresikerült időutazós filmek közül. (pl Terminátor)

    De ha már felhoztam akkor nézzük is meg. A Skynet azért küldi vissza a terminátort hogy elintézze azt az embert aki miatt kialakulhatott az emberi ellenállás. Viszont ha nem küldi vissza a terminátort akkor se ellenállás se Skynet nem jött volna létre. Magyarul a Skynet megteremtette önmagát. Ugyanaz a logikai baki mint a Los Cronocrimenes-ben. Egy jövőbeli esemény hozza létre a múltbélit, de ez a jövőbéli esemény létre sem jöhetne a múltbéli nélkül. Ez egy jól látható logikai gubanc.

    (#360) koxx:
    Én is meglepődtem, hogy milyen filmekhez volt köze. Eddig nem is tudtam róla. Végigolvastam a cikket és igen élvezetes volt. Azon azért meglepődtem, hogy régebben megakarta csinálni a John Cartert és nem tudta, hogy már vetítették a moziban. Azt hittem kb minden egyes filmről tud ami kijön.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák