Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    válasz MdewC #3044 üzenetére

    Ami tegnap este volt az már tényleg a legmélyebb szint. Elkezdtem tolni a swap icon online küldetéseket, a Bundes délután 6-7 körül egész simán meglett, bár ott is furcsa volt, hogy több döntetlent is játszottam gyengébb játékosok ellen, de betudtam annak, hogy az én csapatom is gyengébb, még így is léptem egy osztályt, feljutottam Div4-be. Aztán este 11 körül mondom játszok még pár meccset a SeriaA csapattal, ilyenkor úgyis jó már a kapcsolat... Na ebből lett aztán az igazi rage, életemben először ki is léptem meccsből, igen először!!!! Ami este ment az még viccnek is rossz, agyatlan játékosok ellen kell megpróbálni nyerni úgy, hogy nem működik semmi ők pedig nyomkodják a gombokat folyamatosan és fittyet sem hánynak arra, hogy mikor és minek kellene történnie a pályán. Nem, most nem az ellenfeleket hibáztatom, úgy játszanak ahogy szeretnének és tudnak, hanem a delayt/lagot, ami nem hagyja, hogy játszd a játékot és megmutasd esetleg, hogy jobb vagy az ellenfelednél.
    Játszottam, mert egyszerűen nem tudtam nyerni, sorozatos döntetlenek és vereségek, néha-néha egy győzelem és közben vártam a csodát, hátha az egyik meccsen jó lesz a kapcsolat, közben visszaestem Div6-ba és akkor abbahagytam. Mert az utolsó pillanatig reménykedtem hogy jó lesz és majd hozzászokok a körülményekhez, de nem, ehhez nem lehet. Nem lehet passzolni, nem lehet fordulni, nem lehet lőni, nem lehet védekezni, és ezek következményeként megérkezett az AI ami mindent pótol, mert ugye azt érzékeli, hogy nem nyomok semmit, a játéknak meg ugye mennie kell tovább, úgy kell érezni, hogy én csinálok valamit. Mikor megcsinálom a passz átvétele előtt a lövőcselt, de a játékosom átveszi, tol egyet és utána csinálja a lövőcselt, mert ugye nyomtam, na az megfizethetetlen.
    Ez a játék jelenlegi formájában nem ér semmit, nemhogy játékélmény nincs benne, de még a verseny lehetőségét is kizárja a delay/lag.

    Erre a Castrora meg nem mondok inkább semmit, megérdemli, nagyon jól játszik mint a videóiban is látszik :P A csávó gold1 szint, nem lebecsülve azt, de egy átlagos játékos, átlagos tudással.

    [ Szerkesztve ]

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák