Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • perge666

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz nyulnyulu #2502 üzenetére

    Jajj de szépek. :C

    Énis légpuskás vonalon mozgok,de csak hobbiból.
    Kissrác koromban fater Slavia 631-es és 638-asával lövöldöztem 25+ éve,akkor nagyon odáig voltam érte.

    Ezelőtt 12-13 évvel üzleteltem az első saját légpuskámat,egy 5,5-ös Gamo Magnum 3000 távcsövest.
    Ez elég erős volt meg elvileg “mókolt” ezért elcseréltem egy simsonra. :DDD

    Fater szerzett magának egy magyar légpuskát,azt használgattam nagy ritkán.

    Kirepültem a családi fészekböl és szereztem magamnak egy viseltes izs22-est meg nem sokra rá egy öreg lámpagyárit.
    Ezekkel összesen nem lőttem el 1 doboz lőszert,de jó a tudat hogy birtokolok légpuskát. :))

    K.B. 2 hónapja bebeszéltem magamnak hogy veszek egy új vasat ami nem drága,de nem kínai. ( először azokat is nézegettem )

    Baikal MP512 mellett tettem le a voksomat műanyag tussal,amire majdcsak 3 hetet kellett várnom,de van róla tanúsítványom hogy nem engedélyköteles így nyugodtan használhatom.
    Az izshez képest egy erőmű,a magyar már olyan sokkal nem marad el tőle pedig már van legalább 55-60 éves. :)

    A Baikalhoz rendeltem egy olcsó távcsövet is,nekem most nagyon bejön ez a kombó,15-20 méterre a 80-as szeg fejét 4:1 arányba eltalálom,a többinél kb.1 centire van körülötte,ez gondolom a kezem bemozgása.
    35-40 méternél is van még benne erő,a tompa lőszer pukkan amikor belelövök az akác kerítésbe,na itt a lámpagyári már éppen hogy koppan……

    Majd rakok be képet,hátha valaki tudná a magyar pontos tipusát.

Új hozzászólás Aktív témák