Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Olvastam, hogy csak egyetlen mentési lehetőség van a játékban, bár eddig még nem használtam. Ha meghaltam, mindig visszarakott valahová korábbra, és buktam mindent, amit utólag szedtem föl, vagy gyűjtögettem.
    Ez a mentés megőrzi az addig elért állapotot, hogy mondjuk egy 2 órás kalandozás után, amikor viszont nincs fegyvervásárlás meg outpost foglalás, ne bukjon el az ember mindent? Mert engem kifejezetten zavar, amikor kilépésnél mindig pampog, hogy bukok mindent, mert nem fejeztem be a küldetést.
    Vagy kilépéskor rendesen megőrzi a hátizsák közben gyűjtögetett tartalmát, meg a megtalált relikeket?

    szerk: azon agyalok, hogy a hegesztőpisztollyal lehetne-e vadászni? Délután ki is próbálom :DDD . hogy legyen már értelme hurcolni, mert lerobbant autóst azóta sem láttam, mióta beraktam az egyik slotra a pisztoly helyett. :O

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák