Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PappZ75

    tag

    válasz bazsi83vp #7698 üzenetére

    Elnézést csak sikerült elírnom a VGA Típusát Radeon HD4850XT.
    Itt már az egész család támogatás hiányzik, azaz a teljes 4000-es széria már nem támogatott.

    Furcsa az hogy Windows 8.1 alatt volt hozzá driver, de ott is ezt csinálta a játék nálam és csak ez a játék, bármit feltelepítek simán fut stb.

    Néztem egy GeForce GTX 1050 Ti 55e FT-tól indul. Teljesítményben már jobb mint az enyém, de 30-40% a plusz csak ezért nem vettem volna még VGA-t. De még egyszer írom 8.1 alatt volt hozzá VGA driver ott is ezt csinálta a játék. Ezért félek, hogy ha cserélnék VGA-t sem lenne jobb, igazából a GeForce GTX 2060-at akartam megvárni cserére, illetve még kicsit karácson utánig várni minimum VGA cserével, hisz a BitCoin láz lecsengett tele a boltok emiatt eladatlan túlárazott VGA-kal és mindenhol azt olvasni, hogy emiatt komoly áresés várható.

    Összegzésül:
    A játék eredeti Steames (ott megvehető DLC-kel), a rendszer eredeti, Directx és VC Redist (játék Common könyvtárából kézzel is ráfrissítve). Én semmi kodeket nem telepítek fel. A gépen nem nézek fimet, nem hallgatok zenét, ha igen azt is max Portable VLC Playerrel (ami meg saját belső nem telepített kodeket használ). Semmi plusz tűzfal, vagy vírusirtó nincs fent, csak a Windows sajátja. A tűzfalban való letiltás sem segített, bár a játék fő képernyőjéig, de igazából semeddig sem jutok el.

    Néztem mér neten is mi lehet. De ötletem sincs.

    A gép egyébként nem ilyen gyári OEM, saját magam raktam össze egy I3-as Ashrock alaplapos gép 8 GB RAM-mal és ugye a Radeon HD4850XT VGA-val. Nem mai vas, de nagyjából ehhez a játékhoz elégnek kellene lennie, ha nem is max grafikán.

    Tehát se telepített kodek, de tűzfal, se vírusirtó nincs fent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák