Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nostrum

    tag

    Fallout 3 Impressions

    Egy link az angolosoknak...

    Már előre látom hogy mennyire fog útálni a barátnőm emiatt a játék miatt. Olyan leszek mint egy zombi. Meló vége, és se kaja, se szó se beszéd behuppanok a gép elé, és előtte alszom el...

    Rengeteg játékkal játszottam, sok tetszett is, de SOHA EGYIK SEM VOLT OLYAN HATÁSSAL RÁM MINT A FALLOUT 2...

    És amióta bejöttek az új 3D-s RPG-k végig arról álmodtam, hogy lesz majd Fallout ilyen köntösben. Ahogy láttam Bethesdáéknál olyan csillogó szemekkel beszéltek az elődökről, hogy az igazi gyermeki rajongást tükrözött, így biztos lehetünk benne, hogy beleadnak apait-anyait....

    In space, no one can hear you scream...

  • nostrum

    tag

    válasz m4rc! #174 üzenetére

    Ha nem akarsz váltani, a VATS-re, nem kötelező. A játék 100%-ban végigjátszható lesz anélkül is. Inkább csak főellenfelek ellen, vagy keményebb nehézségi szinten hasznos, ha használod. A számolás ugyanúgy ott van a valósidejű harc közben is, tehát ha a célkereszt valaki fején van a ravasz meghúzásakor, akkor azt a fegyver minőségétől, pontosságától, távolságtól és hozzáértésedtől függően valamilyen százalékos eséllyel bucin találod, a VATS csak segít átgondolni és latolgatni az esélyeidet, és néhány jó kis cinematikus effekt is bejöhet, amit nehéz lenne real-time kivitelezni. Ha a Bethesda nem siklik el a részletek fölött, baj nem lehet. Az originál Fallout-ban "deatails were everywhere"...

    In space, no one can hear you scream...

Új hozzászólás Aktív témák