Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuja1

    aktív tag

    válasz Tuco Ramirez #2004 üzenetére

    Köszi megtaláltam :R Hányszor elmentem mellete.
    Imádom ezt a játékot.
    Szóval kerestem a Galaxis hírrádiót és közben beszaladtam a múzeumba ahol Sydney-el.
    Megcsináltuk amit kell és gondoltam jól jön valaki mellettem amig keresem a rádiót.
    Erre fel kijukadtam a kórháznál és átevickéltem a Szállodába.
    Ramirez, :C rohangászok a szállodában és sehol a hasadóanyag aksi, viszont az egyik ágyon egy csontváznál aki egy ágyon feküdt találtam egy feljegyzést "holdfény" nevű kislányról.

    Ekkor segítettél hol is kéne lennie az aksinak :R

    Szóval kijutottunk mindannyian a szállodából és irány Rivet City. Átadtam a papirokat a gyüjtőnek.Ezek után esett le az állam mert beszédesebb lett Sydney és elárulta mit tud az apjáról aki "holdfénynek" hívta!!!

    Baccus!Ha megtalálom az aksit akkor sose tudja meg mi lett a faterjával.Nem tudom mennyi esély volt erre, hogy pont így alakul a játékmenet :DDD

    Azért egy kicsit morbid, hogy ott sétálgatott a papa csontváza mellett :DDD sőtt én majdnem aludtam a papával mert a mutánsoktól kicsit leszedálódtam és gondoltam jó lesz egy csontis ágyikó is :DDD
    Erre belefekszem a feljegyzésbe ;]

    Még 1× köszi :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

Új hozzászólás Aktív témák