Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wmwinters01

    tag

    válasz Seat18 #13 üzenetére

    Én igen, most elég sok frissítés volt.
    Lezárták végleg a 2019es idényt, az akkori csapat mint "veterán" csapat jelenik meg, naponta 3szor lehet vele játszani, vegyesen 2019es van idei rfiss gépek ellen. Ezen kívül volt CC osztás, amiből lehetett pilótát/felszerelést venni. KB teljesen új képességpontokat kaptak a pilóták, más a párbaj rész is, sokkal több szint van, mint volt. Átszabták az alap képességeket is, másként számolja az előzés-védekezés pontokat is (szerintem van egy bug is... mikor elfogy a gumi az előttünk lévő autóról, akkor nagyon nehezen tudja megelőzni bármelyik pilóta, akár AI akár player.) és sokkal jobban kijönnek a képességek. Pl 15 a különbség a két pilóta Consistency-e között, mégis szembetűnően jobban rajta akié magasabb, miközben ez az előző szezonban akár 30-40es különbségnél sem látszott ennyire.

    Létrázni most kicsit egyszerűbbnek tűnik a játékban, szerintem egész jó lett a patch, egyedül ez a gumifogyás és kikerülés ami nagyon bosszantó tud lenni...

    [ Szerkesztve ]

    I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

  • Wmwinters01

    tag

    válasz Guargumi #15 üzenetére

    Azt sajnos én se értem, hogy mitől függ... Másik ami mostanában idegesítő, hogy egyik másik kanyarkombinációnál (általában sikánoknál) a rajt után nagyon betömörül a mezőny, ha a végében vagy akkor akár 4-5mp-et is nyerhet vele az élboly... nem egyszer pont ilyen miatt kaptam ki.

    I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

Új hozzászólás Aktív témák