Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz ncc1701 #9398 üzenetére

    Akkor már lehet villamossal mentem volna akármerre, de míg Csepel-Bárdi 17-20 perc, így is, hogy az Orczy fele fel van túrva és Hősök tere is fél óra, addig akármi. De jahh, az van amit fent írtál, ha 2 vagy több helyre kell menni és nem a napi 5-8 órás egy helyben lévőshöz alakítod a közlekedést, akkor megint más. Ha melóba megyek és pont elhúz a 34es, akkor mindegy, 15 percet kibírok. Ha még 3 helyre és hazafelé kellene menni, akkor 20 perc alatt majdnem haza is érek. 3 helynél csak a várakozás+gyaloglás simán +1 óra. Esetleg ilyen lehetetlen Kőbányás telephelyekre bekombinálás, az még mókás tud lenni.

    Tavaly én is emlegettem, hogy a Visegrádi utcánál reménytelen a parkolás, az akkor meg olyan. Csak általában este végeztem, seperc hazaérek autóval. Haver felé mentem 1-2szer a XVI. kerültbe, odavissza kb. 1 óra alatt meg tudtam fordulni. Tömegközzel verte a 3 órát :-/ Mondtam, hogy szerintem innen én buszvillamosozok a legtöbbet, de éppen azért kellene ezt is helyén kezelni, hogy valahogy amerre mennem kell oda 20 percenként jár a busz, 15 perc séta a megálló, teljesen lehetetlen nem létező helyeken laknak. Úgy mennek a plusz órák, hogy csak lesek. És a parkolási díj is :-/

    Másrészt 600-800? Hááááát, tuti kevesebbet mennék én is, de ki tudja miképpen, a 800 forintoson azért elmatekoznék. Ha júzer akkor úgysem fizeti ki, megállna a fél ország, oszt csak még antiszociálisabb lennék, ha ettől drágább a fotózós mókás kerülés, meg minden.

    Ma este cégnél áramszünetes előkészítés van, így este 1.5 óra helyett kb. 25 perc alatt fogok hazaérni és húzok le tanyára. Már nem mindegy,

Új hozzászólás Aktív témák