Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr



    karacsonyi vasar, Lindauer Insel @ Bodensee, Lindau, Deutschland
    a Vorosmarthy teren mennyi is volt vmi hasonlo?
    OK, a forralt bor itt 2dl csak, de normalis borbol keszult legalabb, es nem a 2liter = 200Ft-s "Koccintos" markanevu asztalmosobol

    mondjuk kesobb bementunk egy pizzeriaba is, de a pizza olyan szar volt, hogy azt tanitani kene rossz peldakent, hogy na igy ne
    en ott pont maradtam a wiener schnitzelnel, az nem hazudik :DDD

    ja meg voltunk egy steakhause-ben is 23.-n Dornbirn-ban (osztrak oldal) , jo volt a kaja, csak (nekem) keves, hazafele meg be akartam volna menni egy mekibe egy menuert+fagyiert, de tobbiek szerint szo sem lehet rola (nem en vezettem)
    reggel siman ehes voltam mar
    volt ott egy tizenpar fos lanycsapat is, vmi evzaro vagy szulinapi bulizni aznap, onnan tudtuk, hogy kivittek nekik a kajat vegre, hogy ~"csend" lett

    meg van itt a hazban egy Model3-a tulajnak, szerintem az LR kivitel, de csak keso este van itt, meg reggel mar nincs itt, de dedikalt parkolhelye van a toltojevel, ahogy hazaernek vele egybol mindig a toltokabelen log a technika
    tesom babakék szinu "kékvillám" Fiat 500-sa mellett all eppen
    hatso fronton van a helyi hoeromu epulete (fabol van az epulet, es benne vannak az irodak is es a tulaj sajat lakasa is a tetoterben), ami ellatja a kornyeket tavhovel (is), meg az epulet tetejen valtozo geos szelturbinak is vannak

    1800kW az eromu teljesitmenye ;)

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák