Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    Nova:

    BTR3 LDAC modban tisztesseges bitrataju zenevel eleg jo lett (800kbps felett mar minden jol szol).
    Meg tesztelgetem par napig, de szerintem vegul marad az X10 image vagy az Se215.

    Ami ennel nagyobb IEM (meretben) az valoszinuleg kenyelmetlen (foleg agyban fekve ahogy sokszor olvasok).
    Viszont HWA-t bekapcsolva ugyanugy szakadozik ahogy elotte. Szoval az hanyagolando. A miatt ne frissits.

    LDAC azonban elegnek tunik (feher feny, app is kiirja mar), es ebben a darabban a mikrofon is jo.
    Az elozo az nagyon iranyerzekeny volt. Ezt ingzsebre csiptetve a partner jol hall.
    Es tenyleg metereket el lehet tavolodni gond nelkul.

    A feny valoban kikapcsolhato.
    A Lowpass filtert nem igazan ertem, vagy nem hallom a valtozast.... Enter Sandman nem basszus szegeny zene... Pedig a kabeles h9i tutira atviszi azt a valtozast amit okoz.

    Youtube Premium tud 256kbps AAC-t, Spotify meg 320kbps-t.
    Valoszinuleg onthego eleg akarmelyik - ha jobb kell azt ugyis lehet pl. netrol hallgatni tarhelyrol (vagy mehet a telefonrol is nap kozben).

    Gyereknek meg odaadtam a t100t-t (64 gigas alap verzio), ujrahuzott win10 rendszerrel. Es azt mondja jobb az iPadnel. Pedig ez vagy 4ves cucc, csak nem igazan hasznaltam soha.

    Hamar megszokta a billentyuzetet, meg leveve siman rakja tabblet modba. Aztan mar magatol hozzaparositotta a Sony fuleset. Es a TV-t is. Pedig meg sosem latott windowst. Csak 1x mutattam meg hol valt tablet modba.
    Eszmeletlen milyen alapnak tekintik a technologiat.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák