Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz npera #135574 üzenetére

    Nálunk csak a felsőbb szinttel van probléma, meg a világgal, aztán kiderül mi lesz belőle. Végén még 1-2 tanfolyamot is fizet a cég, éppen most van felmérés aztán ezt is meglátjuk majd valamikor. Felmérés eddig többször volt más cégemnél is, majd rájöttek, hogy ez pénzbe kerül vagy csak simán úgy maradt és nem érdekelt senkit, meg 1-2 év után nincs kit elküldeni az anyjába mikor már megint mindig igazunk volt.

    Tegnapi buli hasznosabb volt, mint egy LinkedIn profil, lehet bevállalom a következő alkalmat is. Ismét haverok hülyezenés produkcióját támogattam a Jászainál, aztán nem voltunk sokan, de lehetett érezni az underground szubkultúrát erősen, mert csomó mellékállású DJ/producer megjelent, kint lógunk a cigizőnél, egyik arc egyszer csak megszólal amin már fél órája gondolkozom és bekérdezte, hogy "jól látom, hogy itt a négyzetméterre eső rendszergazdák/üzemeltetősprogramozók száma elég nagy?" Aztán ja, körbenézve abból a kb. 40+ főből tokkal-vonóval el lehetne kezdeni egy újabb Szilikonvölgyet az biztos. Vagy van elég sör, ha még specifikáció sincs, de reggelre kell mondjuk A Doboz, akkor tuti összerakjuk. Ehhez csak a hely zárt korán és én is siettem haza, pedig régi DRes meg mindenféle arcokkal azért lehetett volna lógni rendesen, ott csillogott a szemük a PlayStationre, hogy van egy csomó nem nyilvános mindenféle fejlesztésük a kőkorszakból csak kár, hogy nincs hozzá gép meg devkit. Míg valaki be nem nyögte, hogy hát hogyne lenne hozzá devkit, de ha valamelyik vasam beáldozom akkor abból is hamar lehet fejlesztős dobozt építeni "nem bonyolult" :C

Új hozzászólás Aktív témák