Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sunyi Sanyi

    senior tag

    válasz Bandit21 #38 üzenetére

    CSá! Na voltál?
    Én voltam ;]!Háát ez a Monquet Covet úgy beszél mint ha be lenne szívva!De tényleg!
    Hát az a lezbi show Mayával,Michellel,Victoria Svingerrel....BRRRR hát igen!
    És az a Maria Belucci =>Gyönyörű kis olasz csajszi!!!Hibátlan volt!A feneke úúúú.Az nem volt semmi amikror a kis kockás szoknyáját ledobta és a nyalokájával kezdte simogatni a pjét.:DD
    Visszatérve Covetre nem volna rossz pár körre de tényleg nem az esze miatt lopnák el!:DDEz tuti!!!Asszondja a műsorszám előtt idézem:''csajok vízes már a puncitok'':)) mondom jól kívan.A vége felé Live-show volt.Élőben nyomták az actiont.Hát az igencsak nem volt semmi!!Számomra a legjobb volt látni a sztárokat és Maria Beluccit!
    Összesítve a látottak alapján nagyon jók voltak a műsorok csak:amikor azt mondták, hogy 20perc múlva folyt. lett belőle 30perc,amikor pedig 30perc múlva kellett volna folyt. lett belőle 45perc.
    És kicsi volt az a U pavilon.+ rohadt meleg volt benn.Szinte semmi levegő nem jutott be!Akik kinn voltak azok ált 20-40éves emberkék és párok voltak.De voltak persze 18 év alattiaK is.;) DE NEM ÉN!!!
    Akik ott bejöttek nekem: Covet,Michelle,Maria;]
    COOL!!!
    Ma még folytatódik a kiállítás.Ne haggyátok ki!



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák