Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Crus #142276 üzenetére

    Igazából Doomguy azért egy öblös hangú, kigyúrt macsó, mert 1994-ben így nézett ki egy akcióhős. Duke Nukem detto ugyanez, csak ott a karakterre is jobban koncentráltak.
    Ma megnézel egy akcióhőst, az nem így néz ki.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • FunPro

    senior tag

    válasz Crus #142276 üzenetére

    Igazából azt sem tudom, hogy milyen tényt "maszatoltam el", és abban sem vagyok biztos, hogy ahhoz a témához kapcsolódtál be, amiről alapból szó volt.

    Az fixen tény, hogy a doomfaszinak semmi sztorija nem volt. Annyira nem, hogy igazából még csak az is inkább csak logikus mintsem fix, hogy aki a doom plakáton harcol, az az a faszi, akit te irányítasz. Lehet a doomguy integet hátul. Ki tudja?

    Az is tény, hogy a karakternek nem akartak a készítők nagy feneket keríteni. Ő csak egy névtelen katona, aki megy és öl. Nyilván a hud alapján van arca, és a karakternek van egy ikonikus megjelenése és kisugárzása. Hogy miért nincs benne néger, én inkább annak tudom be, hogy fehér pixelekkel könnyebb volt abban az időben dolgozni vagy hogy a fehéren hudon jobban látszik a vér. De persze, beleláthatjuk a fehér felsőbbrendű eszméket is, ha ettől jobban alszik valaki.

    Az is tény, hogy a doomguyt doomslayert hívhatnánk jamalnak, lehetne mélytónusu fekete bőre és lila haja, attól még a doom doom maradna, mert a karakter a karakter nem képezi szerves részét a játéknak. Lehetne akár nő is, hisz a metroid is simán kibekkelt pár évtizedet egy amazonnal. Lehet hogy nektek nem szimpi, de a doom pont egy olyan játék, ahol a főszereplő akárki lehet, amíg képes agyatlanul démonokat ölni.

    Érdekes mód, a halo reach is működött master chief nélkül, mert spolier, ott is egy spartan a főszereplő és master chief is egy spartan. És még is egy halo játék volt. Ugye milyen hihetetlen?

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák