Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz i2k #140031 üzenetére

    Persze, Isten őrízz, hogy rád akarjuk kényszeríteni. Nekem inkább régebben dübörgött ez, hogy amit mindenki dícsért, vagy ajnározott, az elé olyan elvárásokkal ültem le, hogy ihaj. Ha sorozatok, akkor pedig szinte az összes "kultikus" széria kimaradt a House-tól kezdve a Loston és a 24-en át a Maffiózókig, de hozzárakhatod az összes többi akkoriban készült szériát.

    Crus #140024: szigorúan csak az olvassa el, aki látta a Stranger Things legutóbbi évadát, vagy nem is fogja. Max miatt, ha meghalasztották volna a karaktert, akkor minimum kibaszom a tévét az ablakon (családi ház :D ), miután lerúgtam az asztalról.

    Until Dawn: ennyire már régen szopattak be, mint itt és egyből vagy háromszor. Amit a The Quarry a humorral próbál tompítani, azt itt telibe kapod. Most már teljesen jogosnak tartom, hogy nincs benne online coop, ezt egyedül kell végig parázni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

  • bigrob

    őstag

    válasz i2k #140031 üzenetére

    Én is rengeteg szart sorozatot nézek és a Stranger Things meg a Dr House nekem bármikor újranézhetős kategória :D

    Mondjuk a Dr. Murphy-t is szeretem, meg a Dokik sorozat is nagy kedvenc volt, Vészhelyzet meg Grace Klinika viszont már nem jött be mielőtt azt mondanátok hogy nekem mindegy mert doki/kórház fétisem van :DDD

    Most pörgettem le a Walking dead-et, a végére sikerült tönkretenni, lassan a Fear the walking dead végére érek, de ez annyira nem fogott meg.
    Abszolút legjobb zombis sori nekem a Kingdom netflixen, szamuráj kor, állatok is végre bezombulnak, sztori is jó :DDD

    Meg így a 30-hoz közeledve egyre több animét nézek.

    Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Új hozzászólás Aktív témák