Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Źşë' #116120 üzenetére

    A PC piac zsugorodásához szerintem jelentősen hozzájárult a PlayStation (1994) debütálása is. Persze jóval később a Microsoft is beszállt a bizniszbe. Ezek a konzolok már más minőséget képviseltek mint a korábbiak, alternatívák voltak a PC mellett. Emellett kényelmes, nem kellett aggódni, menni fog-e a gépen, cserélni a méregdrága 3D kártyát. TV-n lehet játszani, ami már akkoriban is nagyobb volt a monitoroknál. stb. Persze hogy jó bevételt hozott a kiadóknak a nehéz törések miatt is, és így egyre kiemeltebben foglalkoztak a konzol ággal a PC kárára. Ahol bármit is csinálnak, lesz kalózkodás. Hacsak törvényileg nem nyírják ki az összes torrentet és egyéb helyeket. Lekapcsoltak már nem egyet.

    Én arról néznék meg tanulmányt, hogy az játékiparnak menyire használ vagy káros a bundle.
    Minimális pénzt lát belőle a kiadó, és ami lehet mégfontosabb aki megvette nem fogja letorrentezni, és lehet vesz majd +DLC-t is az alapjáték mellé.
    Egy időben szajkózták "hozzáértők", hogy a 990-es műsoros DVD-k nyírták ki a DVD eladásokat, holott inkább ezt a torrent számlájára írnám, nem az olcsóbb vásárlási lehetőségére.

    Ja, még annyit hogy a bundle remek reklám is. Valaki hozzájut olcsón a játékhoz, végigviszi. Tetszett neki, megnézi van-e folytatás, vagy mit csináltak még a fejlesztők, és lehet nyertek egy komolyabb vásárlót.

    [ Szerkesztve ]

  • Crytek

    veterán

    válasz Źşë' #116120 üzenetére

    "hanem azért mert szvsz - vagy kényelemes, vagy mert nincs kanyi vasa se e célra, vagy mert ki akarja próbálni mielőtt megveszi ^^"

    Nem :) Szimplán a minek vegyem meg ha ingyen letölthetem mondat hajtja őket (és hajtott engem is amikor atomwarezking voltam) Pénzem ugyanúgy meg volt rá akkor is és most is.. Akkor azért nem vettem mert minek ha ingyen van , most meg azért veszem meg ,mert látom ,hogy a cég hamar elértékteleníti és így ingyenre ki tudom hozni. Szóval bundle fénykor = warez halála (NÁLAM)

    Next PC Upgrade: 2022

Új hozzászólás Aktív témák