Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz szallasi007 #97561 üzenetére

    "az nem lehet hogy van aki nem tud drivert telepíteni rendesen, meg karbantartani egy oprendszert és esetleg amiatt vannak gondjaik?"

    erről írj már bővebben lécc... hogy kell jól telepíteni egy nv/amd drivert? :DDD

    meg még azt mond meg, végülis, ha semmi gond sehol senkinél, akkor a WB végül miért is vonta vissza a játékot? :DDD

    könyörgöm, hagyjuk már a fanbojkodást és fogadjuk el végre, hogy a B AK egy moslék állapotban jött ki :)

    (#97562) Źşë' - tőled nem is vártam mást :) ideologizáld csak, hogy moslékot vettél és játszottál és nem zavart....

    (#97568) Bluerainbow - máskor fogalmazz pontosabban, azaz: "engem nem zavart, hogy szaggatott, mert nem látom a 30/60/kettőközöttvalamennyi/ezerdzsillió képkockát ;)

    (#97569) Crytek - tehát neked a randomfos minőség perfekt? oké, nem szóltam, de emlékeztetnélek a korábbi hsz-em igénytelen juzereket taglaló részére... vedd csak fel azt az inget :)

    És fogadd el, hogy nem mindenkinek elég a szaggató moslék, a 30frémes "megoldás" és társai.

    És igen, én azt mondom: dögöljön meg a WB, nem pedig ideológiát gyártok hozzá, hogy miért olyan és az nekem végülis miért felel meg.

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák