Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz biker #1 üzenetére

    Hello!
    Nekem megvan eredeti CD-n (audio), mp3-ban, eredeti bakelit és VHS-en. Most nincs VIVO-s kártyám, de ha valaki elvállalja a digizését, oda tudom adni!

    Szerk: Most látom, hogy már 2003-as topic. Amennyiben valakinek kell, csak egy VIVO-s kártya tulaj kell és megoldható! Audio-ban is megvan.

    [Szerkesztve]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

  • Damage

    senior tag

    Elnézést, hogy nem figyeltem ide eddig! Szóval nekem megvan VHS-en, CD-n, bakeliten......ellenben nincs VIVO-s kártyám (most). A nyersanyagok másolatát oda adom bárkinek örömmel, és szívesen viszontlátnám én is egy DVD-n. Egy kérés: olyan ember jelentkezzen, aki a CD zenéjét a film alá tudná tenni, ugyanis a film zenéje monoban van, a CD stereo és jobb a hangminőség. A helyszín, idő stb-stb szerintem egyezik, de számokra lebontva meg lehet oldani csúszás nélkül! A felvétel az eredeti ''István a Király'', 1983 Budapesti Szánkózódomb (Királydomb) helyszínén készült, hangja, minősége mai szemmel (elvárások mellett) pocsék. Sajnos ilyen az eredeti. 1983-as magyar technika. CD-n a zene elég korrekt. Bárkinek a rendelkezésére bocsájtom azzal a feltétellel, hogy a végeredményből kapok egy példányt, természetesen az alapanyagárat biztosítom, tőlem mások átvehetik (másoktól is). Nem warezolni szeretnék ezzel, mint ahogy Ti sem, csupán ez egy olyan mű, ami kereskedelmi forgalomban nem hiszem, hogy versenyképes, ugyanakkor jól esne, ha minél több emberhez eljutna ez a mű. Ez alap! :) Szóval aki biztosan elvállalná a VHS bedigizését, alá a CD-s hang elhelyezését, annak oda adom! (válaszokat ide a topicba, vagy a ttxaseriii@citromail.hu címre)!

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

  • Damage

    senior tag

    Elnézést, hogy nem figyeltem pár napig. Most nézem, hogy kicsit másról beszélünk. Nekem az a felvétel van meg, amit minden aug. 20-án lenyomtak a TV-ben (kivétel az elmúlt 2-3 évben, mert mostanában vmi felújított ocsmányság megy). Azon a felvételen, ami nekem megvan, Deák Bill mankóval szerepel, még csak nem is hallottam olyanról, ahol falábon lett volna. Márpedig ez a felvétel is a Királydombon!!! készült! És tudtommal a hanganyag megegyezik a CD hanganyagával azzal a különbséggel, hogy a CD minősége sokkal jobb és stereo. Aesir-rel a közeljövőben egyeztetek és eljuttatom neki a VHS felvételt és a CD-t, remélem sikerül neki DVD-re írnia a VHS képet a CD-s hanggal. A többit majd ezután csak jussunk el idáig....

    [Szerkesztve]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák