Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcll

    senior tag

    válasz johnywalker #6955 üzenetére

    Igaz még nem telt el 3 hónap, csak a fele, azonban nagyon meg vagyok vele elégedve. Tettszik hogy nem kell USB-n csatlakozni (P50-essel ellentétben ami bedöglött és ezért kellett a csere), hanem megy WiFi-n vagy LAN kábelen. Ezen felül a szkenner része is nagyon jó. További előnyök amiket eddig tapasztaltam: Automatikus be/kikapcsolás, az ajtót automatikusan kinyitja ha be van csukva nyomtatáskor. Gyors. 2 papírtálca, ami nagy előny. Touchscreenes LCD kijelző, mindent mutat, festékszintet is folyamatosan, továbbá itt is be lehet mindent állítani.
    A nyomtatásról: Szebb a nyomat mint a P50-en volt, legyen az sima papír, vagy fotópapír. Nem gyári festéket használok hozzá, hanem utántöltő szettem van. Kevesebb festék fogy a P50-hez képest. Igaz a PGBK fekete (amit csak dokumentumokhoz használ) hajlamos a csíkozódásra (ez Canon betegség), mert könnyen lelevegősödik vagy mi, de könnyen orvosolható.
    Egyszóval eddig nagyon meg vagyok vele elégedve!

    Apropó, akit érdekel eladó a hibás Epson P50! Light magenta és Light Cyan döglött meg benne, nem vagy csak hiányosan nyomtat. Más baja nincs. Adom hozzá az auto resetes utántölthető patronokat, meg van még némi festék is a patronokban és a flakonok alján is valamennyi. :)

    Ha kell valakinek így a nyominga, az kérem dobjon egy mailt az "mcll kukac mcll pont hu" boxomba árajánlattal együtt.

    "Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

Új hozzászólás Aktív témák