Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    válasz Peak #24253 üzenetére

    drdr, MasterMark, Peak:

    Rendben, vettem a lapot, köszönöm! :R

    Abban viszont nem vagyok biztos, hogy most jött el az az idő, amikor én egy rendes házimozi rendszert szeretnék. Egészen egyszerűen azért, mert nincs rá hely, hogy olyan értelmes rendszert építsek ki, amilyet ajánlanátok. Gyakorlatilag a kis "tejfeles doboz" méreten kívül nem tudok mást besuvasztani erre a fentebb említett helyre, ahol az ágy végében máris ott a tévé és közte szinte semmilyen hely nincs.

    Tehát jelenleg fizikai korlátaim nagyobbak, mint bármilyen anyagi korlát. Erre a helyre tartottam volna értelmes alternatívának a mostaninál sokkal jobb hangminőséggel kecsegtető Logitechet. Ha a mostaninál tényleg jelentősen jobb (még ha nem is tudja megközelíteni azt a szintet, amit ideálisnak neveztek, ha rááldozok +20-30k-val többet), akkor egyelőre már elégedett lehetek. Aztán később, ha már olyan kecó lesz, ahol egy ilyen rendszert értelmesen ki tudok építeni, nagyobb hely, jobb elrendezhetőség, stb, akkor visszatérnék a házimozi rendszer kérdésére. Ha látnátok a helységet szerintem Ti is lebeszélnétek egyelőre egy ilyenről, mert egyszerűen fizikailag nem tudom megoldani a dobozok elhelyezését úgy, hogy a hang megfelelően terjedhessen... vagyis pontosabban sehogy se.

    Ezért kezdtem eredeti kérdésem azokkal a Logitech cuccokkal, vagy hogy valaki tud-e jobb alternatívát a kategóriában, mert azokat még valahogy el tudom helyezni, bár még azokat se az ideális szögbe és távolságba, szóval erről ennyit. Jönne szemből 3 hangszóróból meg 2 hátulról-oldalról az ágy tövéből. Ez a max, tényleg, higgyétek el.
    Ha lenne egy külön helység vagy egy nagyobb szoba erre a célra, akkor simán.

    De szerintem ezekkel a cuccokkal nincs itt senkinek igazán tapasztalata, amit persze meg is értek.

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák