Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Dare2Live #36 üzenetére

    Mégis miért kellene odaköltöznöm? wtf, miért nem te mégy oda, ha ennyire ajámlod? :D

    Nem vitattam egyébként a globális felmelegedést, nem tudom hol láttad, csak annyit mondtam, hogy kicsit azért túltolják a hisztit, szokásos viulágvégevárást, miközben azért eléggé képlékenyen változnak a jóslatok, lehet jövőre megint mást mondanak. Na meg bármit is prognosztizálnak, az teória, mivel még nem történt meg, elég sokszor kiderült már klima kapcsán is itt-ott, hogy a valóságban nem minden ugy történik, ahogy a tudósok megjósolják, lehet jobb is, roszabb is, vagy csak valami teljesen más.

    A konteós részt nem is értem hogy jön ide, attól nem lesz valaki konteós, mert van véleménye, felejtsük már el ezt az egybites világnézetet. Eléggé követem egyébként a témát és minél többet olvasol, annál inkább rájössz, hogy mennyire sok változós a dolog és mennyire nem biztos szinte semmi. plusz ugye én nem vagyok depire hajlamos, inkább pozitivan állok a dolgokhoz, szerencsére nem kötelező napi 2 órát szorongva a semmibe révedni, hogy "minjá világvége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák