Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KMT

    addikt

    válasz KMT #278 üzenetére

    Ja hát és Stax... Nem csalódtam benne. A híre megelőzte mondjuk. De ez tényleg más kategória. Fejhangfal, ahogy ezt utólag megfejtettük. :) Értelmetlen volt utána bármit is hallgatni. Páratlan. :R

  • ecosse

    csendes tag

    válasz KMT #278 üzenetére

    no igen. ez az amikor valakinek a Sennheiser-es, valakinek pedig az AKG-s hangzás jön be.
    ahhoz nem fér kétség, hogy a K601linearitása, a HD600 felett van, de ahogy kissé rosszmájúan megfogalmaztam: az AKG hangzása nekem kissé 'öreguras' a HD600-hoz képest. a térgyőztes viszont egyértelműen a senn.

    nagyon érdekes volt ez a HD250 Linear I&II. először beleszerettem/tünk a hangjába, sokaknak ő volt az etalon, de mikor a másik szobából átkerült a HD600 egész egyszerűen mindenki átpártolt rá (nomeg a STAX-ra ;) )

    a superlux (?) -sosem hallottam erről a márkáról- túlságosan hifis hangot nyújtott (bizony be is rezonált a jobb oldal), a Goldring több volt nála minden tekintetben (ez is rezonált, csak itt a másik oldal)

    ami pedig a saját HD570-met illeti, volt nála sok jobb (és persze drágább) füles (nagyobb hangerőn mélyeknél szintén rezonált).
    ha hármas felosztásba vizsgálnám: a mélye vékony, de pontos és gyors, a közepe a legjobb, ez a pazar benne, a magasai pedig elevenek, néha már túlságosan is, bizonyos felvételeken, ahol nem spóroltak a magassal még bántóvá is tud válni.
    kíváncsi lennék mások véleményére is aki tesztelte :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák