Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz Vesa #32050 üzenetére

    Már bocs, de az nem szimulátor. Közel sem az. Vannak olyan elemei, amikre rálehet aggatni a szimulátor jelzőt, de a játék maga egy RPG. Innentől kezdve felejtős az összehasonlítás. Az meg megint másik téma, hogy ott a single player alap miatt a játéknak nem kell szinkronizálni egy rakás plusz adatot, amit az Elite háttérszimulációja megtesz, arról nem is beszélve, hogy ott nem kell lerenderelni valós időben a másik játékost. Szóval, mint mondtam, hozzátok párhuzamba az Elitet egy sandbox szimulátorral, és akkor van alapja az összehasonlításnak. Addig nincs.

    Egyébként, teljesen offként, de annyira jöttök ezzel az X-szériával. Akármerre olvasok akármilyen véleményt, hiteles, de akár hiteltelen forrásokból is, mindenhonnan az jön vissza, hogy a játék nem hogy a pénzt, de az idődet sem éri meg. Nem tudom mit ajnároztok rajta annyit, ha a globál vélemény pont az ellenkezője. Pontosan ez bizonyítja, hogy a ti és az én véleményem is mennyire szubjektív. Te így gondolod, de az még nem azt jelenti, hogy a játékos bázis is. Én meg még csodálkoztam, hogy vajon redditen vagy frontier fórumon mért nem jön senki ezzel az X-szériás hasonlattal... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák