Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz duvi #44411 üzenetére

    Annyira át kellett variálnom a már alapból is lassan szilárduló terveimet emiatt, hogy hiába indítottam a játékot, csak ültem... Már feladtam korábban, hogy kétfelé megyek, mert még nem láttam át, hogy mekkora a játék, amikor még ingyenes volt... Na mindegy,

    Ha ezt nézzük (nézitek ti vteránok), akkor tényleg minden ami egy adott PC-n az Elite Dangerous, az steamen és epicen külön van (Journalon kívül)?
    Ha már journail, akkor abban mekkora galibát okoz, hogy 2 account használja? Egyfelöl amiatt, hogy ha baj lenne és Frontier bekéri, másfelöl ha EDMC-t használok?
    Át lehetne állítani a journail mentési helyét az egyik kliensben?
    Keresgéltem, de accountban kivételével nem látok semmi olyan ticket írási lehetőséget, ahonnan központi választ kaphatnék... melyik felületen érhető el a support kérdezési szándékkal a legegyszerűbben? Ok redditen volt egy link vissza...

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák