Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz HUNgaroczel #21349 üzenetére

    Sokkal erősebb fény egy 18650-es méretű akkumulátorral, és tovább is bírja(ez úgy is lehet érteni hogy nagyobb fénnyel bírja addig mint elemel egyes lápáknál)

    18650-es cellához legolcsóbban bontással tudsz hozzájutni, rossz nem használt laptop akkumulátort kell szétszedni és jó eséllyel egy aksiból is lesz pár darab jó cellád
    Kérdez körbe az ismerőseid körében hátha lesz valakinek

    Ekkor már csak egy töltőt, meg lámpát kell venni

    Túrázáshoz azért pár darab tartalék cella elfér, így ha veszel akkor 4-es pakkokat nézegesd , viszont így már a 3e Ft-os keret erre fog elmenni

    Tehát döntened kell hogy most befektetsz akkukra töltőre , vagy csak veszel egy lámpát amihez jár ilyen műanyag elem tartó és 3db AAA elemel használod a lámpát, de ekkor nem használod ki a lámpa fényerejét
    Elemes használathoz jó az amit jozsi252 linkelt(Ehhez adnak aaa adaptert)

    18650-es cellához én egy SK98 ajánlanék , ez inkább közelre szórt fényre jó de mivel zoom-os így távolabbra is jó csak kocka formában, itt egy videó hogy mégis hogy világít(keres rá van még videó)

    Ha messzebbre és nem akarsz sokat költeni akkor egy olcsóbb C8, de ennek lehetnek hibái, mondjuk hogy a driver nem memóriás tehát mindig a következő lépésbe kapcsol be, vagy tuningolni kell a drivert hogy erősebb fénye legyen, a kapcsolója nem biztos hogy olyan tartós, tehát oka van hogy egy jó minőségű C8 képest mér kerül majd fele annyiba
    Ez már 100m is elhord nem szórja annyira a fényt

    Akkumulátor
    Legolcsóbb ahogy írtam is ha bontasz laptop akkumulátort
    Amúgy meg
    [link] , [link]

    Töltő
    Én nyugodt szível ajánlom ezeket is
    [link], [link]

    Fejlámpának ezt lehetne ajánlani 18650-es akkuval

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák