Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz ElektronetZ #158 üzenetére

    Köszönöm a választ! A hűség természetesen már régen lejárt(2 év), mert már régóta előfizetőjük vagyok.

    A mobilinternet természetesen céleszközzel van szétosztva, így végeredményben ugyanolyan ethernet hálózatot kapunk, mint kábelmodem esetén. Azt hozzá kell tennem, hogy szinte napi rendszerességgel használva online járékoknál, nemzetközi szervereknél átlagosan 40-50ms, ritkán 100 ms a késleltetés mértéke, ahogyan korábban is írtam és igen, ha már szóba került Telenoros, csak nem lakosságis csomag, így 2 sim kártya jár hozzá(két helyen is szükséges nekem az internet hozzáférés). Nekem a nagyobb feltöltési sebesség + mobilitás + ár átbilletette a mérleget a csak magas letöltési sebességgel szemben. Így is sokat kellett mérlegelnem, hogy megszüntessem-e a vezetékes internetet, de több hónapnyi használat után ki tudom jelenteni, hogy használható alternatíva, persze megfelelő céleszközzel és lefedetséggel(Huawei B525), de ezt is be is fejezném, mert nem ide tartozik.

    Azt is hozzá teszem, hogy ilyen szakszerű, minőségi szolgáltatóval/szolgáltatásokkal, akik inkább túlméreteznek, hogy szinte 99%-ban meglegyen a névleges sebesség + még egy kicsi is, még nem találkoztam/ Önökön kívül ilyen céget nem ismerek a piacon, pedig azt tudjuk, hogy a HFC sokkal érzékenyebb a leterheltségre, mint egy XDSL hálózat, ahol az előfizetőnek saját vonala van a központhoz. Így ha lesz ősszel komolyabb sebességnövelés vagy csökkeni fognak az árak(pl a legkisebb csomagnál) akkor újra mérlegelni fogok.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák