Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ph_5.5

    aktív tag

    válasz zoli03 #10036 üzenetére

    A video és a saját tapasztalatom alapján is, egy normális akkus fúró-csavarozó ha épp szükséges megoldja az ekkora csavarok behajtását is. A videoban talán 6X200-as csavarral dolgozik, holnap ha lesz időm megnézem mennyi idő alatt hajtja be az ütvecsavarozó a gerendába a 8X260-t és mennyi idő alatt küzdi le a sima akkus csavarozó.
    Én spec vettem csigafúrót (6-os és 8-as 300mm-es méretet) és azzal ha kell előfúrom a gerendát. Az én preferenciám alapján ha csak egyetlen akkus cuccot vehetek akkor ütvefúró-csavarozóra szavazok. Sokoldalúbb az én felhasználási dolgaimhoz, mint az akkus ütvecsavarozó. A fúró rendelkezik egy kényelmes nyomatékelosztással. A 3X25mm-es csavarral is jól elvan, de a 8X260-t is behajtja. Plusz tud falazatba fúrni, ami nekem az ütvecsavarozóval csak korlátozottan megy.
    Abban igaza volt a többieknek, hogy Parkside-ból kijön a páros. És az ütvecsavarozó nem töri el a csuklót ekkora csavaroknál sem.
    Tegnap ytongba kellett 100-as lukat fúrni pár db-t. A dobozfúró kb 8cm-t tud egyben, amikor elérte a legnagyobb mélységet és megállt, majd ismét el akartam indítani, bele kellett kapaszkodni különben tekerte a csuklót rendesen. Ütvecsavarozónál nincs ilyen gond. Csak kell olyan szár ami kibírja azt a 150-200 vagy még nagyobb Nm-t amivel képes ütögetni a szárat.

Új hozzászólás Aktív témák