Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendőke

    tag

    válasz katt777 #8427 üzenetére

    Jaja, mint egy mókus, gyűjtögetem a mogyorót, meg a diót télire :)
    Én nem szoktam sokat vacakolni a válogatással, csinálok magamnak saját fegyverzet és páncélzat szettet.

    Abból a szempontból jó, hogy nem vagyok időhöz kötve, viszont a munka mennyisége adott, azt el kell végezni, és kevés olyan nap van, mikor sikerül 10 óránál kevesebb idő alatt, viszont annál gyakoribb, hogy többet vagyok itt. Régebben két ember feladata volt, amit csinálok, csak az egyiket leépítették 2005-ben, a másik meg nyugdíjba ment 2007-ben, engem úgy vettek fel, hogy a két ember munkáját kell végeznem, nyilván nem két fizetésért. Az elmúlt három évben szerencsém volt, mert nyáron alig volt meló, és el tudtam végezni azt is, amivel az év többi részén elmaradtam, de az idén ez nem biztos, hogy menni fog. Ráadásul az előző évek nyári pangása miatt úgy gondoltam, hogy elmegyek egy hosszú szabadságra, ki akartam venni a túlórákat is (amiket persze, hogy nem fizetnek ki, de le lehet csúsztatni), de akkor már egy hete szabadságon kellene lennem... Szóval ez már nem fog összejönni. Még mindig sok munka van, folyamatosan jönnek az újak, és bár mindig azt remélem, hogy ezen a héten már vége, de sosem úgy alakul.

Új hozzászólás Aktív témák