Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendőke

    tag

    válasz katt777 #8425 üzenetére

    Megpróbálom a disable parancsot, nem ismertem, illetve inkább nem tudtam, mire való, nem gondoltam, hogy erre is lehet használni. Nem fog mindkettő eltűnni, mert totál más az ID-jük. Próbaképpen klónoztam magam, és a klónomnak volt hasonló ID-je, azért gondoltam, hogy a deletefullactorcopy paranccsal el lehet távolítani.

    A 620 óra hogy jött össze? Ez a legelső karakterem, legalább három éve csinálom. Bejártam vele az összes helyet Cyrodiilben, voltam minden erődben, romban, barlangban, és bányában. Legyaktam több ezer élőlényt, összegyűjtöttem 11.5 M septimet, van több, mint 200 töltött fekete lélekkövem, több 100 welkynd, kb. 70 varla, és rengeteg drágakövem, irgalmatlanul sokféle fegyverem, páncélzatom, öltözékem, könyvem, nem sorolom tovább. Hogy miért? Még régen, az itthoni gépemen kezdtem a játékot, de az tönkrement 2008 áprilisában, ezért sokáig csak a munkahelyemen tudtam játszani, de ott sem a saját gépemen, hanem az egyik kollégámén. Miután nem volt saját gépem, nem kezdtem új karaktert, hanem a régivel játszottam, mert az esetek nagy részében csak a töredékidőkben nyomultam, mikor nem volt a kollégám a gépe előtt. Mondjuk ebből a szempontból szerencsém is volt vele, mert elég lazán kezelte a munkaidőt, akkoriban szinte sosem volt bent délelőtt. Most tavasszal lett megint itthon olyan gépem, ami elviszi az Obliviont, akkor kezdtem az új karaktert, de közben a munkahelyen, immár a saját gépemen fent van a régi. Néha van egy kis üresjárat a melóban, és ha nincs olyan munka, amit azalatt a rövid idő alatt el lehet végezni, olyankor benézek egy kicsit Tamrielbe, hogy mi újság, mint pl. pénteken volt kb. 2x20 percem. Valahogy így jött össze, sok kicsi sokra megy alapon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák