Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz katt777 #7699 üzenetére

    Szerintem te nem értetted meg amit írtam.

    A szavaidat meg nem kiforgatom csak más megvilágításba helyezem a dolgokat. :D

    Arra akarok rávilágítani, hogy az hogy minden lény fejlődik hülyeség és máshogy is meg lehetett volna oldani a dolgot. Ez igénytelenségnek tűnik számomra a játék készítőitől. Egy tollvonással leegyszerűsítették a dolgot.

    "Az meg még nagyobb marhaság, hogy ha erősödik a karaktered, akkor hirtelen minden gyengébb lény eltűnik a világból anélkül, hogy bárki kiirtotta volna őket, aztán a nagy semmiből meg ott terem egy rakás másik."

    Ezt nem egy olyan nehéz megoldani. Számtalan példa van rá más játékokban. Bele kell építeni a történetbe. Pl: Idegen horda érkezik a kontinensre és előrenyomulva mindent elpusztít. Vagy kapuk nyílnak és elözönlik a környéket az idegen világból érkezett lények. Stb.

    A kazamatákban életben marad pár patkány "aki nem lépett szintet" kit érdekel? Lecsapom és megyek tovább a komolyabb ellenfelek felé.

    "Látom, neked az a reális, ha az "erősebb" ellenfelek is gyengébbek nálad, hogy könnyű legyen nyerned"

    Nem tudom ilyet hol írtam. A játékokban amikkel játszani szoktam. Ilyenről szó sincs.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák