Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #656 üzenetére

    Tudom, hol kéne aludni, csak a vadon közepében voltan nirngyökereket keresve. :D Ált. harcos céhben alszom, ott nem igazán fenyeget veszély. Én már csak ilyen óvatos vagyok. Tudom, hogy járnak az erdőben táborozók, vadásztam már banditákra. ;] :D
    Annyit kóvályogtam hogy a 4. szintre lépve rögtön léphettem is az 5.-re. :D
    29 nap alatt 33 küldetést teljesítve 5. szint (és félig a 6. felé) jó, rossz, vagy átlagos?
    Volt valami küldetés az elején, amelyben megharapott egy vámpír, és gyógyírt kellett keresgélnem, ha nem akartam átváltozni, azt giszem, Dunbbarrow Cowe-val kapcsolatban, de nagyon régen volt már, csak 1 hete mélyedtem bele a játékba, előtte néha-néha néztem bele.
    A zöldnél érdekes, hogy egyszer egyik, másszor másik, amire adja, lehet, ezért volt ideig-óráig dupla teherbírásom is.
    G3-ban nézd meg (ha mégis játszanál, de úgyis kidobod, ha olyan hibákba akadsz, mint én) a billentyűzet beállításainál, melyikkel lehet kamerát váltani. Ha kinyitsz valamit, külsőbe kapcsol, de, az eredeti játékkal ellentétben, az 1.12-esre feljavított már vissza is kapcsol belsőbe, ha átkutattad a célt.
    CoD4-re én sok rosszat tudok mondani, mind tény, de ez nem CoD4 topic, annyira meg nem becsülöm azt a játékot, hogy egyáltalán rákeressek, van-e neki. ;] Tény viszont, hogy az Airborne kb. 4-szer rosszabb.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák