Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    válasz Sirandrish #4847 üzenetére

    Hát én a játékba belehülyültem, játszon vele az aki szereti az ilyeneket ;]
    (első oblivion kapu)

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Sirandrish #4847 üzenetére

    Nem tudom, hol néztél gameplay-t, de ha mondjuk túbon, vagy esetleg máshol valami gyárit, akkor felejtsd el. :D Azok a mérvadók, amiket a topicból érhetsz el. Ha ezekkel kezdted, akkor nem mondtam semmit.

    A te gépeden, már a modokkal együtt is szépen fog menni nagyon a játék. Ha 1280-nál nem játszol nagyobban, akkor a látványjavító és textúra modokkal együtt is meglesz a stabil 30fps szerintem. És a modcsokor kötelező ebben a topicban, egy ilyen kártyával. Hidd el, ha összetákolod rendesen, Crysist is alázza :P

    A hivatalos kieget pedig természetesen kötelező felrakni. A sorrend, hogy miként játszol, rajtad múlik, a Knights of the Nine küldi és az alapjáték. Ez a te döntésed. Shivering Isles viszont véleményem szerint level 20-25 alatt esélytelen. Szóval vár rád némi ingame óra. Én az egy szem karakteremmel már túl vagyok a 150-en, és még nincs kész a játék 100%-osan. Persze össze lehet dobni fullra egy level 30-40-es karit és megcsinálni a játékot 40 óra alatt is, de butaság. És k* nehéz is :DDD Ha élvezni szeretnéd, akkor szerintem vár rád ~100(vagy efölötti) ingame óra.

    fpeter: Puhány vagy! :P :D (de természetesen igaz, az játsszon vele, aki szereti)

    Egyébként szvsz az első kapu az, ami a legnagyobb meglepetések egyike, és tényleg nem könnyű. Első játszásra én is ott hagytam abba. Aztán kitanultam a mesterséget,. és most nézd hol tartok ;)

    Sirrandish: Nem ilyen vészes amúgy ne aggódj :DDD Nameg ott a difficulty csúszka is. Igaz, 50%-on van alapból amit később úgyis csak felfele húzol...

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák