Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobolan

    senior tag

    válasz katt777 #1927 üzenetére

    Olvasom itt a jó kis hsz-eket....
    Azért reménykedem benne, hogy élveznétek a játékot mondjuk egy jó kis gf6600-al is. :) vicc! persze hogy, igen! (se hdr, se AF, az AA-ról meg még csak nem is álmodik, graf mediumon, csúszkák főleg min. közelében). Én magam részéről a játékot leginkább low graf szinten játszottam. Értsd úgy, hogy a legtöbb játékidőt akkor vertem bele. Utána fejlesztettem a gépet az obli miatt is, de vhogy közben kicsit ráuntam a játékra, meg mostanában időm sem nagyon van.
    De még emlékszem mennyit nyomtam egy évvel ezelőtt, többször kezdtem új karit, valahogy magával ragadott az egész játék. És nagyon szép volt úgy is! Komolyan nekem nem sokat dob rajta sem AA, sem HDR. AF egy kicsit jobban, de anélkül is megvagyok. Egyetlen dolog idegesít csak, ha nincs meg a 25fps. Azt nem szeretem. És valjuk be, hogy manapság ilyen téren szinte minden játékot be lehet lőni, hogy jó legyen.
    Régebben azért nem volt ez így! Még emlékszem a diavetítős időkre, ahol a low csúszka sem segített, csak a hw upgrade! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák