Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #854 üzenetére

    El vagy te tévedve. :D A Natural Enhancement mod mindössze 12MB, bár lehet, hogy 17, csak én minden letöltött fájlt újracsomagolok max. winrarral vagy 7z-vel, amelyik éppen vezet.

    1,68GB a Qarl's Texture Pack (ezt töltöttem bő 6 óráig). És ezek csak textúrák, amelyeket viszont megéri ám feltenni! OOO-ból az 1.3-as 4xx MB, a kisebb az 1.31-es. A legegyszerűbb úgy telepíteni, hogy kicsomagolod egy könyvtárba az 1.3-ast, ugyanebbe meg az 1.31-est, és így másolod át a játék könyvtárába, amely nálam D:\Oblivion, alapból, azt hiszem, C:\Program Files\Bethesda\Oblivion, mert vannak még olyan felhasználók, akik rendszerpartícióra telepítenek játékokat és egyebeket, és a szoftvergyártók ezek értelmi képességeiből indulnak ki.

    Nekem egy fél DVD-nyi helyet foglalnak az értelmes modok, ami messze nem éri el az F1C 5 DVD-nyi mennyiségét.

    Elméletileg nem kell Mod Manager (conflict felderítésre viszont jó, még ha nem is mindegyik conflict okoz hibát), az ACV gyorsabban, és automatikusan frissít.

    A python egy programnyelv, azt, illetve a windows-os kezelőfelületét kell telepíteni, hogy futtassa a Python nyelven megírt Wrye Bash-t. 1 napig szívtam vele, úgyhogy remélem, ez segít neked. Szóval:

    1.: Feltelepíted a Python 2.5-öt (C:\Python25 könyvtárba akarja, de én beraktam a Program Files-ban, mert ott a helye)
    2.: Az ANSI kódolásu GUI-t is telepíted, ez automatikusan felismeri a Python magot, nem kell vele semmit csinálni.
    3.: A Wrye Bash-t kicsomagolod a játék könyvtárába, azon belül lesz egy Mopy könyvtár. Ebben megtalálod a 2.5-ösre mutató parancsikont, de itt még nincs vége!
    4.: Átszerkeszted a parancsikont, hogy a benne megjelölt fájlra mutasson (abban a könyvtárban, ahová a Python-t telepítetted), illetve megadod az Oblivion telepítési könyvtárát.
    5.: Futtatod a parancsikont, és ekkor megjelenik az ablak, ahol kiválaszthatod már a játék mentéseket módosításra, ahogy az az OOO readme-jében le van írva.

    Mindössze ennyi az egész. ;]

    A letöltés ideje a hálózati kapcsolat sebességétől függ, nem attól, hogy milyen gépre töltöd. A gépet ért szennyeződés szintén nem befolyásolja a letöltés sebességét, feltéve, hogy a szennyeződéstől függetlenül a gép még működőképes. :D

    Fáklya info-t kösz, már leégett.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák