Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz katt777 #622 üzenetére

    Bretonnal kaszabolni nem olyan egyszerű feladat :D Bár megoldható,de 2. szinten sztem meghalás :DDD Amúgy én is most kezdtem egy ilyen karaktert(csak custom class-os) és a kaszabolás nemkem se megy......ezerrel levarázslok mindnekit!!!! :D

    FPS-előélet nem mentség!! Én is nyakig bennük vagyok :) Obli azok után már kikapcsolódásnak számít.

    Küldetések között nem kell kapkodni,úgyis annyi van hogy sosem végzel Én a fő karakteremmel már durván 130 órát játszottam és még mindig hátravan a küldetések kb 1/4-e, 1/5-e és a világ felét kell még felfedeznem :) Alvásjel amúgy az a hülye napocskás nyilacska :DDD A fő ikonok mellet(lent) jobbra fog megjelleni. És a Tab-os infok sztem azért tudnak segíteni.

    A lakhelyekről annyit hogy van a 2 fő,mint Frostcrag Spire(személyes kedvencem) és a Deepscrow Hollow(nem biztos h így kell írni) A Frostcrag egy ilyen örökség vmi varázsló ősödtől. Kell jópár ezer pénz hogy berendezd,de cserébe az egyik legjobb mod a játékban sztem. A Deepscrow-izé pedig egy ilyen született főgonosz-tanya. Szintén sok ezer kell.hogy berendezd,de abban is van majd minden mi szem-szájnak inegere és a gonoszkodáshoz kell :DDD Külön vérkút is van,ha vámpír lennél esetleg....

    A Dunbarrow Cave pedig nem is olyan komolyabb lakhely,bár tény hogy a tiéd...Pár ezer és az is be lehet rendezni. És lesz ott jópár emberke is: a saját kalóz sereged. Minden héten el tudod őket küldeni rabolni és hoznak neked jó kis pééénzt. Nameg egynéhányuknál egész jó varázslatokat lehet venni - Bretonnál ez nem hátrány. Bár a Frostcrag Spire-ben csináln is tudsz :D

    Nemtudom kimaradt-é valami. Ha igen vagy nem tiszta valami akkor szólj :D

    És Boldog Új Évet neked és minden topic-lakónak!!!!

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák