Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Phoen|x #7837 üzenetére

    Az első - talán - három alkalomnál (amikor shabiri grapes vagy hasonló nevű gyümölcs kellett neki) nem volt gond, mert jövet-menet voltam én is (Liurniát fedeztem fel éppen), fedeztem fel a területet, így mindig belebotlottam. De amikor meglett az utolsó spéci grape (egy madnesszel operáló invader figurától), akkor egyrészt nem is figyeltem elsőre, hogy ilyen cucc is esett. (Csak kb. tucatnyi játékórával később láttam a felszerelés között, és szerencsére a leírásában legalább benne volt, hogy a vak szűznek kell majd.) Másrészt már végeztem akkor Liurniával, kb. minden részét bejártam (oké, az albinauricok vagy kicsodák falva fölötti területre nem tudtam eljutni még), és a franc se tudta, hogy éppen hová mehetett a csaj. Persze, oké, elvileg ikon jelezné, de ahhoz is durván végig kell nyálazni a térképet, hogy megtalálja az ember. (Egyébként nem lett volna rossz a térképre egy beírós keresőfunkció, ahol a már ismert nevű NPC-kre, megtalált dungeonök stb. helyére rá tudsz keresni, ha beírod a nevüket.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák