Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KraX

    őstag

    válasz sith7 #3974 üzenetére

    Én full páncélban tolom. :) Kell hozza kicsit több endurance/esetleg trinket ami kitolja a load-odat.

    [ Szerkesztve ]

    For the God Emperor!

  • DanielLong

    senior tag

    válasz sith7 #3974 üzenetére

    Szerintem ne szarj be! Én is megcsináltam a kastélyt lvl 30-40 körül mágusként, pedig előtte DS-t még távolról sem láttam. Durván 2 flaska HP, a többi mind FP. A legnehezebb szerintem az első grace-ig eljutni a kastélyban, mert addigra csomót kell menned. Ott be voltam szarva rendesen, mert ugye általában már minden flaska kifogyott. Viszont ha megvan az első grace (gondolom nem a főbejáraton mentél, hanem oldalról), akkor onnan már sokat gyorsul a helyzet, előbb-utóbb eljutsz a kastély északi oldalán lévő grace-hez is és akkor már nyert ügyed van.

    Páncélból azért nekem addigra már volt egy-két dolog, komolyabb kesztyű valamelyik lovagtól , felsőtestre is valami esett, csizma is volt legalább egy Godrick soldieres, lehet találni. A fejre nálam maradt az alap prisoneres darab, mert elég durva védelmet ad, neked meg biztos lesz más.

    Még annyi a kastélyhoz, hogy szerintem a rock sling nem a legjobb varázslat bent. Remélhetőleg megvan már a Glintstone Pebble és a Magic Glintblade. Ez a kettő elég kb. mindenhez. A Glintblade pedig charge-olható, hosszan nyomva idézed, akkor nagyobb a késleltetése. Ez a nagy lovagokhoz untig elég, 5-6 ilyet megidézel, miközben háttal áll az ellen, iszol egy FP flaskát és kb. végeztél is. A legkisebb zombi ellenfeleket meg érdemes karddal leszedni, mert gyorsabb és nem fogy az FP. Ha meg sokszor meghaltál már és ismered a terepet, akkor érdemes célirányosan haladni, nem kell megint mindenkit kiiktatni.

    A grace kereséshez még annyit, hogy ami nekem nem volt az elején világos, hogy a From Soft úgy építi fel ezeket a helyszíneket, hogy általában csak egy irányba tudsz menni, de van sok zsákutca, ami loothoz vezet. Érdemes mindent bejárni, de ne lepődj meg, hogy kb. 5 zsákutca lesz, mire a 6. vonalon tovább tudsz haladni. A Stormveil kastélyban meg ráadásul sokat tudsz a párkányokon is kolbászolni, így én már többször elveszettnek éreztem magam, mire megtaláltam a tényleg tovább vezető utat.

    +1: Nálam Weeping Peninsula teljesen kimaradt a kastély előtt, de ott is sokat lehet fejlődni, több loot is van és a flaskák számát is tudod növelni belőlük. Ha neked még nem volt meg, akár azt is kipucolhatod előtte.

Új hozzászólás Aktív témák