Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    válasz hajbel #291 üzenetére

    Jah értelek, egyébként engem így PS 1 óta egyáltalán nem zavartak soha a licenszek, vagy a mezek hiánya, ott még a játékosok nevei se voltak jól írva, mégis fel lehetett ismerni mindenkit. Persze azért egy fullos kis patch teljesen feldobja a játékot, a HUN PATCH 2017 PC még a mai napig fenn van a gépemen pl.

    Megmondom őszíntén úgy a többi csapat dolgait annyira nem követtem figyelemmel. Biztos igazoltak azért. Én meg senkit nem próbáltam így sajnos ebben nem tudok véleményt alkotni. De szerintem bárkit meg lehet venni, ha van pénz így normal "igazolási erősségen". :)

    Minden évben úgy szoktam kezdeni ML-t, (ha kezdek), hogy csak akkor igazolok, ha nagyon muszáj, mert szeretek az igazi csapattal játszani, akiket látok is hétről-hétre. Legalábbis az első 1-2 évben. Az biztos, hogy csatárposztra az eszem szerint már hoztam volna egy Kane-t, akit mondjuk már 5 évvel ezelőtt le kellett volna igazolni...

    Egyelőre megadom az esélyt Martialnak, gyors, és elég szépen fejez be az utóbbi időben, nyilván a beadásokkal nem fogom megtalálni így egyedüli csatárként, esetleg lapos labdákkal néha sikerül , ha olyan a helyzet.

    Greenwood meg "wonderkid" mondhatni, ő tőle is azt várom, hogy 5 éven belül 80-an felüli csatár legyen, és még mindig csak 18 éves. Ő lesz az új Rooney, ezért sem szeretnék hozni egy világklasszis csatárt, mert akkor neki se tudnék ilyen sok szerepet adni.

    Szeretek amúgy is rotálni, stamina és formafüggő minden meccsen az összeállítás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák