Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz xcvbxcvb #83317 üzenetére

    Mivel a kitöltéssel és a ráragasztással én elvégeztem a feladatomat, átadom neki és kifizetem a szükséges díjakat a továbbiakban nem kell asszisztálnom neki, az hogy ők ezután a postai adatbázisba beírják az adatokat azzal nekem nem kell foglalkozni.
    Ott helyben az átvételnél nem kell nekem semmire várnom, mert nem akkor viszik fel az adatokat. Erre utaltam amikor ezt olvastam: Sajnos nyomorék postánk nem tudta bevinni a rendszerbe cn22vel így vám mentesként küldtem,
    A feladásnál sosem kellett azt megvárnom adtam fel úgy külföldre levelet. A CN22 ráadásul semmi bonyolult szöveg nem kerül.
    Mit nem lehet erről átmásolni?
    Persze az adott ország devizájában írom és angolul mert az ottani vámosoknak kell.

    Ezt is írtam: Én az ePostakönyvüket használom ott én fel tudom vinni az adatokat, természetesen a vámolási adatokra értettem ezt, mivel egy olyan hsz-re reagáltam ami ezzel foglalkozott, szóval tudom Eu-n kívülre itt már csak vámköteles feladási móddal lehetséges feladni bármit is.
    És azért ePostakönyv, mert így kevesebbe kerül a postázás, ugyanis 500 g-nál 2345 Ft a 2520 Ft helyett és én be tudom írni a megfelelő adatokat, nem kell a postáslány pötyögésére várnom, bár itt Szegeden nem a felvételnél írják a postai adatbázisba az adatokat, soha nem fogyna el a ügyfélsor ha a felvevők csinálnák.
    Te is akkor azt mondod hogy ott állsz a sorban és várod hogy aki felveszi a küldeményt akkor írja be? Ugyan hol van ilyen postai felvételi hely?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák