Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiss Zoli

    csendes tag

    Kindle Paperwhite 3g, reklámmentes gépemet most kóstolgatom, szeretném azok segítségét kérni, akiknek már ezzel a géppel van tapasztalata. Egy gondomat mindjárt említeném. Ez a Wifire való csatlakozásnál jelentkezik. A laptopom simán csatlakozik, a Kindle meg sehogyan. Napok óta ezzel bajlódom. A 3g pótolja-e a Wifit?

    Rebell

  • Kiss Zoli

    csendes tag

    válasz Hannuska88 #1769 üzenetére

    Ha sokat olvasol és változó körülmények mellett (utazás közben, nappal, éjjel, állva, ülve, fekve, stb.) a saját tapasztalataim alapján a Paperwhite valamelyik típusát javaslom. Ízlés és pénztárca kérdése. Én a szemem miatt, már majdnem leszoktam az olvasásról. A monitorról való olvasástól begyulladt a szemem. Most újra sokat olvasok, nagyon sokat. Ha egy jó könyv kerül, a kezembe előfordul, hogy egyhuzamban délutántól másnap reggelig. Ez legutóbb tegnapelőtt fordult elő velem. Élvezem az olvasást és a szemem, szerintem javul.
    A választásnál szempontok lehetnek: érintőképernyő, 3g, Wifi, regisztrálás az Amazonnál, (Kindle esetében)

    Nálam is fő szempont az olvasás. A jelenlegi olvasóm egyelőre nagyon megfelel. Nem akarom reklámozni, gondolom ez a hely nem arra való. Ha részletek érdekelnek, megkereslek privátba.
    A PDF egyszerűen konvertálható. erre több program van én a calibrát(is) használom. Ha az olvasódat regisztrálod az Amazonnál, akkor a kapott E-mail címre egyszerűen elküldöd valamilyen (PDF- be is) formátumban az olvasnivalót és perceken belül visszaküldik az olvasódra és a levelezési fiókodba.
    Üdv.

    Rebell

Új hozzászólás Aktív témák