Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuruczz

    tag

    válasz GyéBen #6105 üzenetére

    Nem akarok beleszólni (máris megtettem...)
    Szerintem ha ilyen feladatokkal akarod ellátni, vegyél érintőképernyős olvasót.
    Ha alkalmazásokkal is akarsz bíbelődni, akkor olyant, amire lehet így vagy úgy külső appokat telepíteni.
    Ha pedig nem akarsz később sóhajtozni, keresgélj a megvilágított kijelzősök között...

  • csibe1

    addikt

    válasz GyéBen #6105 üzenetére

    Köszi!Majd ha időm engedi utánanézek, én is a héten vettem egy Pocketbook basic 2-est. :)

    (#6114) mcll

    Gondolkodtam az 5"-on is, de nem lehet bővíteni, szóval kiesett.
    A Basic 2 pár perc alatt beolvasta a 16GB-os microSD-t, utána nem volt semmi gond.
    nézz meg egy 5"-os androidos telót, tedd fel a CoolReadert és olvass rajta egy ebook-ot, és ha méretre oké akkor a mini is jó lesz neked.

    (#6122) mcll

    A neten található pdf-ek nagy része elég szutyok minőségű, még 8"-os tableten is, többféle programmal megnézve.Inkább mobi vagy prc,epub,azw (Kindle),doc,rtf,txt formátum.

    (#6160) grosy
    "A róla szóló tesztben is megemlítik, hogy a kikapcsolási képernyőről azt hitték, hogy matrica, annyira élethű volt."

    Ugyanígy jártam a Basic 2-vel.Utána láttam a menüben, hogy ez a default képernyő az adatokkal.szerencse, hogy megnéztem egy kicsit jobban mielőtt nekiálltam leszedni a "fóliát". :DDD

    (#6163) mcll
    Tableten én a CoolReadert éjszakai módban használom, ekkor fekete háttéren fehérrel jeleníti meg a betűket.Éjjel így nem bántja a szemet, és az akksit is kíméli.

    (#6184) Libretom
    "Éppen ezért, mivel lehetőség van az Amazonon, vagy felhőből leszedni a könyveket, ezt választom, és nem kockáztatom az aksi élettartamának rövidítését."

    Kinek mi.A Basic 2-est azért vettem, mert van benne microSD foglalat, az ebookok így mindig ott vannak. A wi-fi az nekem csak egy extra benne. :)

    (#6196) dabadab

    CoolReader, FBReader,FreeEbookReader (jópár prc-t megnyitott amit az előzőek nem).Fent van mindegyik a tableten; a szótár kérdésre nem tudok mit mondani, nem használtam.

    (#6217) kuruczz

    Mehetne az első hsz-be, érdemes alaposan elgondolkodni, hogy mit várunk el egy ebook olvasótól.

    Nézegettem a Basic 2 érintős verzióját is, de az edigitalon nem sok jót írtak róla, maradt a sima amivel tökéletesen elégedett vagyok, már csak tokot kellene szereznem hozzá.Védőtok van hozzá, 10"-os alutok amibe belefér az olvasó, és az autós töltő.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák