Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Degeczi #420 üzenetére

    Képes pdf-eket nem próbáltam - az szerintem is megfektetné, de ékezetes betűket tökéletesen kezeli, még egyszer sem találkoztam "kalapos" ő-vel pl.

    Persze, újra kell tördelni és nagyítani a pdf nézetét, de kb. ennyi negatívuma számomra van a formátum használatának és az előbbit elvégzi magától. A legtöbb könyvön formátumtól függetlenül is nagyítanom kell, mert szemüveges vagyok sajnos, úgyhogy ennyi belefér.

    Ellenben pl. a Calibre által konvertált epub-oknál pontosan ezt játssza el a kis Koobe - mármint megkavarodik a jellegzetes magyar ékezetes betűktől (amik tableten tökéletesen jelentek meg).

    Ami mondjuk tudott bosszantani, hogy az egyik szempontom a vásárlásnál a .lit formátum kezelése volt (jó pár kedvenc regény abban van meg), de két-három oldalnyi lapozás után az összes ilyen formátumú könyvbe szabályosan belefagy az olvasó. Elvileg ezen custom firmware segít, azt még nem próbáltam ki.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák