Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz Pierre75 #2343 üzenetére

    Nem tudom hogy miert nem figyelnek kicsit jobban az anyaghasznalatra. A Nooknal peldaul sikerult, de az osszes tobbi olvaso amivel talalkoztam, gagyi fenyes muanyag boritasban van :(
    Tokbol sima 'belebujtatos' pluss tokot hasznalok, ugyanazt amiben a Nookot is hordtam. Olvasas kozben nem akarom hogy az olvaso valami bohom tokban legyen, szeretem kezben fogni :)

    A lemerulesbol be lehetett kapcsolni, csak a library resz kergult meg. Lehet hogy egy sima mindent torles/visszamasolas eleg lett volna, de mivel meg csak egy napja volt meg, ugy voltam vele semmit nem veszitek egy factory resettel. Raadasul ahogy lattam, a Reading Life awardok is megmaradtak :DDD

    Azért gondolom a 6"-ről 6.8"-ra ugrás is elég szembetűnő.
    Ha nem tudtam volna elore, szerintem meg most sem vennem eszre hogy nagyobb mint a Nook :D Na jo, abbol igen hogy eppenhogy belefer abba a pluss tokba, amiben a Nook szinte lotyogott...
    Mivel a kepernyo tetejen es foleg az aljan eleg sok ures helyet hagy, nem sokkal nagyobb a szovegtukor mint a 6"-os olvasokon, talan a PDF olvasasnal lehet latni az elonyet...

Új hozzászólás Aktív témák