Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    válasz Hannuska88 #1981 üzenetére

    Máshogy néz ki a kezelőfelület. 1.2.1-re én nem láttam TouchNootert, ezért raktam a másikat. GlowNootert én úgy vettem ki, hogy Glowlight-ra való.

    Különbség, amit én láttam: a Nookmanager egy kompakt luncher ha úgy vesszük. Kapsz egy egy oldalas, egészen jól átlátható kezelőfelületet, aminek egyetlen hátránya talán, hogy nem lehet a kezdőlapról indítani a programokat, hanem mondjuk bele kell menni a kedvencekbe. Számomra egyébként egészen átlátható. Plusz az a root kicsit több automatikus beállítást tartalmaz, ami kezdőknek nem árt. A TouchNooter az egy sima Android 2.1 kezelőfelületet ad. Ha van telefonod biztosan tudod miről van szó. Nekem a Nookmanager jobban tetszett, mert kompaktabb és kb. minden egy helyen van, de igazából úgy is vagy olvasol, vagy max netezel az eszközzel, szóval elég kevés időt töltesz a menüben.

    A TouchNooterre biztos van no refresh és multitouch alkalmazás, a Nookmanagerre is mondták, hogy működik, de én még nem jöttem rá, hogy melyik az. Még olvasgatni kell egy kicsit, de ha te megtalálod szólj. Kernel-t nem szívesen raknék a cuccra, már csak azért is, mert az elég sok dologba belepiszkál és egy esetleges proci húzással megrövidülhet a készülék élettartalma is... :U

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák