Hirdetés

Aktív témák

  • Robeerto

    csendes tag

    válasz sanchy #172 üzenetére

    Üdv!

    A 2. link amit bemásoltál nem mutat konkrét gépre, gondolom lemaradt az url vége.
    Intel vs AMD, hááát ez kb olyan mintha megkérdezik hogy BMW vagy Merci. Ízlések és pofonok. Mindenki bizonygatja hogy az jobb ami mellett ő van, tesztek vannak egyszer erre dől egyszer arra dől. Sztem ha semleges vagy a márka szempontjából akkor az legyen mindegy (persze csak ha a teljesítmény nagyjából ugyanaz). Én konkrétan Intel párti vagyok, ezért azt mondanám. Talán az AMD mellett van az hogy kicsit olcsóbb, az Intel mellett meg az hogy jóval nagyobb múltja van és szerintem megbízhatóbb (de mondom hogy Intel párti vagyok :) ).

    VGA-t nem igazán ismerem amit belinkeltél (legalábbis az Ati-t). 8400 végülis nemrossz kártya. Játékok is elmegyegetnek rajta sztem. De a másikat nem ismerem...

    Ja és mint az előbbi hozzászólásomban is írtam, az Acerekről elég sok rosszat hallottam, úgyhogy semmiképp sem vennék azt. Bár olvastam már pozitív véleményeket is, de személyes ismerőseim tapasztalata mind rossz volt...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák