Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz Arti1 #17770 üzenetére

    Hat en U807-el is tolom az FPV-t. :) Annyibol jo a brushless h marad meg tartalek a gepben pl. nagyobb szelben jol jon. Meg a nagyobb sebesseg elvezetesebb.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • _X10Dead_

    aktív tag

    válasz Arti1 #17770 üzenetére

    Először is: ez nem a nagy Tarantula klónja. Úgy néz ki, mint az, de ez csak 200 mm-es. Jóval kisebb, könnyebb, gyengébb és természetesen egy alkatrésze sem kompatibilis vele. Korábban azt hittük, hogy ez a 1505-ös klónja bagóért, de kiderült, hogy az sem. Nagyjából kijelenthetjük, hogy szerencsére, mert a váz SOKKAL masszívabb, minőségibb darab. Az ár amit fizettünk érte az a nagyobb súly, illetve a leszedált vezérlő. Ez már nem pörög, nem ugrál, mint egy betépett maki, kb. úgy viselkedik, mint egy Syma.

    Ha megjön a JumpBo, gyakorold a repülést a gyári kamerával (nem kell bekapcsolni, csak legyen rajta a súly miatt). A gép 200mm-es, el fogja bírni, de érezhetően komótosabban repül, jobban driftel, mint lecsupaszítva.
    Ha belejöttél az irányításba, akkor azzal is ki tudod próbálni az FPV-t. Az 5.8-as (wltoys)kamera csak 2-3 grammal nehezebb, mint a sima, ha beépített akkusat rendelsz az is megáll kb 15 gramm körül.
    Szerintem tegyél vele egy próbát. A szettben lévő monitor korlátozottan használható, de vehetsz helyette nagyobbat vagy fejest, ha komolyak a szándékaid. Ezek később is megmaradnak, nem kidobott pénz.

    Én továbbra is fenntartom, hogy a kezdeti időszakban semmi értelme a brushless-t erőltetni. Lesz épp elég bajod így is, a plusz erő és sebesség és hatótáv nélkül is.
    U.I.: a brushed gépeknek az egyetlen komoly hátránya szerintem a fokozott motor-fogyasztás. De azok legalább olcsók. Egy szett motor egy brushlesshez minimum 40 dollár. Egy szett motor a JumpBohoz 5-10 dollár lehet. Plusz az utóbbit nem töröd össze, mert könnyű. Nem veszíted el, mert nem bóklászik el több száz méterre, mielőtt elveszíted felette a kontrollt.

    [ Szerkesztve ]

    LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

Új hozzászólás Aktív témák