Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz laccy88 #1465 üzenetére

    Szia!

    Először is a legfontosabb kérdés, hogy jól van-e a fesz érzékelő bekalibrálva a Naza szoftverbe? Szóval amikor fullra töltöd a 4 cellás akksit, akkor az olyan 16.8V lesz. Akksit csatlakoztatod a géphez, és megnézed hogy feszre mennyit ír ki a gép. Ha eltér akkor írd át 16.8V-ra, és akkor már jó is lesz.

    Régebben már kérdezték ezt a FLP SLP-t, bemásolom ide.

    "Valamint, mit jelentenek a figyelmeztető beállításoknál a No Load, Loss, Loaded értékek?
    No Load - csak lebegés
    Loaded - repülés közbeni érték
    Loss - itt tudod megadni hogy a Loaded érték mennyivel legyen kevesbb mint a No Load érték

    A First Level Protection azt jelenti, hogy ekkor a Naza-M V2 vezérlő visszajelző ledje, csak szimplán elkezd villogni hogyha eléri a beállított feszültséget.
    A Second Level Protection pedig azt jelenti, hogyha eléri pl. a te esetedben terheletlenül a feszültség a 14.8V-ot, akkor a gép elkezd leereszkedni. Loss-ra én 0.3V-ot állítottam be, de én 3 cellás akksival használtam a Phantom gépemet."

    Illetve az fesz jelző mennyire pontos? Inkább mérjél rá multiméterrel hogy valójában hány V van akksiban.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák